KONST / Litografier / Litografi 12837188
nr 1283 7188
Lars Erik Falk
(f. 1922), Sverige
Litografi, AP. Signerad, 1954. Motivet: 23x19
Lars Erik Falk, svensk bildkonstnär och skulptör född 1922.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:19:54
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
7
21 okt
Lars Erik Falk
Läs mer om Lars Erik Falk